STOŁÓWKA I BUFET

TELEFON: 514 281 600

NUMER KONTA: mBank 56 1140 2004 0000 3102 7699 5707

SYSTEM E-STOŁÓWKA: https://lo157warszawa.loca.pl

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego szkolny bufet nie może wyglądać jak… kawiarnia? Taka,w której umawiasz się ze znajomymi, żeby posiedzieć w miłej atmosferze, napić się dobrej kawy i przekąsić coś dobrego?      U nas właśnie tak jest!

W Okienku – bo tak nazywa się bufet – przywita Cię przytulne wnętrze, świeżo mielona kawa i grająca w tle muzyka. Możesz zjeść kanapkę lub sałatkę, a na większy głód polecamy ciepłą tortillę lub panini. Oprócz tego świeże soki, zdrowe koktajle owocowe czy granole. Jesteś amatorem słodkości? Wpadnij do Okienka na muffina lub precla – wyśmienicie smakuje z kawą lub herbatą.

A może masz ochotę na obiad? Nic prostszego – zarejestruj się w systemie e-stołówka i zamawiaj dania, na które masz ochotę. W menu codziennie czekają na Ciebie dania mięsne i wegetariańskie.

Przyjdź i przekonaj się sam!

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE STOŁÓWKI:

REGULAMIN STOŁÓWKI 2023/2024 (zgłoszenie dziecka na stołówkę jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu):

ZAPISY NA STOŁÓWKĘ: założenie i aktywacja konta w systemie e-stołówka, dodanie danych dziecka/dzieci

DEKLAROWANIE POSIŁKÓW: w systemie e-stołówka, istnieje możliwość wyboru rodzaju posiłku oraz poszczególnych dni, tygodni lub całego miesiąca.

ODWOŁANIA POSIŁKÓW: w systemie e-stołówka, najpóźniej w dniu nieobecności do godz. 8.00

CENY POSIŁKÓW:

• Zestaw obiadowy w abonamencie (zupa, II danie, napój) – 20 zł
  • Zupa w abonamencie – 5 zł
  • II danie w abonamencie – 18 zł
  • Zestaw obiadowy kupowany na miejscu (zupa, II danie, napój) – 26 zł
  • Zupa kupowana na miejscu – 6 zł
  • II danie kupowane na miejscu – 21zł
  • zniżka 50% dla rodziców/opiekunów na drugie i  każde kolejne dziecko, które korzysta z prowadzonych przez nas stołówek w dowolnej  szkole (pod warunkiem zamówienia pełnych zetawów w abonamencie) – cena zestawu 10 zł

Uczniowie, którzy mieli wykupiony abonament w ubiegłym roku szkolnym korzystają z tego samego konta i kart obiadowych. Osoby, które nie będą korzystały ze stołówki prosimy o przesłanie takiej informacji mailem na adres biuro@mejts.pl w celu likwidacji konta, rozliczenia końcowego i zwrotu karty obiadowej.

Uczniowie, którzy będą korzystać ze stołówki od września 2022 po raz pierwszy muszą założyć konto i zgłosić się po kartę obiadową podczas pierwszego obiadu na stołówce.

SYSTEM E-STOŁÓWKA – najważniejsze informacje

• System działa online na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu – wystarczy aktualna wersja przeglądarki internetowej oraz aktywne konto użytkownika w Panelu Rodzica.
  • Usprawnia wydawanie posiłków – wystarczy, że dziecko przyłoży swoją kartę do czytnika.
  • Posiada mechanizm kalendarza, który ułatwia deklarowanie i odwoływanie posiłków rodzicom i upraszcza opłaty za nie – system automatycznie rozlicza płatność eliminując niedopłaty lub nadpłaty.
  • Zapewnia sprawny obieg informacji między stołówką a rodzicami.

Uczeń chcąc odebrać posiłek, zbliża kartę do czytnika. Po jej odczytaniu, na ekranie wyświetlają się dane osoby. Aby dziecko otrzymało kartę uprawniającą do odebrania posiłku rodzic musi założyć i aktywować konto oraz zarejestrować w nim dziecko.

Kliknij w instrukcję, aby dowiedzieć się, jak założyć konto w Panelu Rodzica, dodać w nim dziecko, deklarować i odwoływać posiłki oraz dokonać płatności: INSTRUKCJA.